Szukaj Wolnych

Zwierzęta

Zaplanuj wypoczynek ze swoim zwierzakiem!
Do naszego ośrodka możecie Państwo przyjechać ze swoimi pupilami. Wydzielona strefa do spacerów w Łebie znajduje się na plaży B ( zachodniej). Kochamy zwierzęta i jako nieliczni za małe koty i psy (do 10 kg) nie pobieramy dodatkowych opłat za pobyt. Prosimy jednak zapoznać się z regulaminem. Życzymy Państwu miłych spacerów ze swoimi czworonogami !

ZWIERZĘTA W OŚRODKU WCZASOWYM OAZA.

Regulamin dotyczący przebywania zwierząt w Ośrodku wczasowym Oaza Łeba.

1. Zgodę na pobyt zwierzęcia w Ośrodku wydają właściciele.

2. Tylko zwierzęta domowe (psy, koty) mogą przebywać w Ośrodku .

3. Zwierzęta powinny być trzymane w pokojach właścicieli. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela, bądź osoby upoważnionej.

4. Jeżeli pościel, w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do odkupienia całego kompletu pościeli w cenie 100zł.

5. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu ośrodka.

6. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości.

7. Właściciele są odpowiedzialni za zachowania przez swoje zwierzęta ciszy w ośrodku i nie zakłócanie spokoju innym gościom. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych gości, bądź personelu, ośrodek zastrzega sobie prawo do usunięcie zwierzęcia z hotelu.

8. Za nie poinformowanie recepcji o posiadaniu psa w pokoju zostanie nałożona kara w wysokości 300 zł.

9. UWAGA! Nie akceptujemy psów ras uznawanych za groźne lub agresywne.