Szukaj Wolnych

Koronawirus

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka zakażenia COVID-19.

Przed przyjazdem, aby ograniczyć kontakt na recepcji do minimum:

- W miarę możliwości prosimy o płatność z góry - przelewem

Po przyjeździe:

- prosimy o kontakt telefoniczny - 570 126 788 
- wejście do recepcji jak i na teren ośrodka odbywa się furtką przy recepcji. Reszta wejść została zamknięta ze względów bezpieczeństwa. Po wejściu KAŻDORAZOWO należy zdezynfekować dłonie (preparat i instrukcja znajdują się na oknie przy furtce)
- na recepcji może przebywać TYLKO 1 osoba
- w miarę możliwości prosimy o płatność kartą, oraz przygotowanie odliczonej kwoty opłaty miejscowej (1 zł / osoba / doba - maj, czerwiec, wrzesień, 2 zł / osoba / doba - lipiec, sierpień)
- W strefach ogólnodostępnych na terenie OAZA Łeba Goście mają obowiązek dostosowania się do przepisów, które do odwołania nakładają „obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego (…) ust i nosa”
- zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i GIS z dnia 28.04, pomieszczenia takie jak: sala zabaw, kącik zabaw, plac zabaw, są wyłączone z użytkowania
- W aneksie kuchennym jednorazowo mogą przebywać jedynie osoby z jednego pokoju. Po skorzystaniu z aneksu należy umyć naczynia i zdezynfekować blaty oraz stoły. Płyn do dezynfekcji wraz z ręcznikiem papierowym znajduje się na wyposażeniu.

- na terenie obiektu mogą przebywać JEDYNIE osoby zameldowane. Bezwzględny zakaz przebywania osób z zewnątrz.
- bardzo prosimy również o meldowanie się nie wcześniej niż rozpoczęcie doby hotelowej - 15.00 oraz wymeldowanie najpóźniej do godzin 10.00. Pozwoli nam to na bezpieczne i sterylne przygotowanie pokoi. (nie dotyczy maja - tu po uzgodnieniu telefonicznym możemy być bardziej elastyczni)

Ponadto w Oaza Łeba zapewniamy:

- dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk
- na recepcji do nabycia maseczki ochronne
- dezynfekcję pokoi przed przyjęciem nowych Gości
- bieżące dezynfekowanie klamek, poręczy, uchwytów oraz innych często dotykanych powierzchni w częściach wspólnych - 1 raz na godzinę.
- dezynfekcję sprzętów dostępnych dla naszych Gości (rowery, leżaki) - po każdym użyciu

Nasi pracownicy bezwzględnie przestrzegają zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek oraz rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń. 

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram - gdzie będziemy na bieżąco informować o zmianach.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontatku - 570 126 788 lub oazaleba@gmail.com

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt przebiegł bezpiecznie

DO ZOBACZENIA W ŁEBIE!